м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Стиль Авангард

Стиль Авангард

Даний художньо-архітектурний стиль інтер'єру зародився на початку ХХ століття під впливом революційних настроїв.

Це яскравий, зухвалий напрям, який пориває з традиціями і стандартним мисленням. Саме тому і було обрано таке позначення нового напрямку – «авангард», що означало «йде попереду» або «передовий загін».

Даний стиль є абсолютною протилежністю класичному стилю. Інтер'єр, оформлений в стилі авангард, припаде до серця творчим людям з нестандартним мисленням і оригінальним смаком, а також людям незалежним і волелюбним.

На чому робиться наголос в інтер'єрі Авангард? В першу чергу – це колір. Тут можливий мікс із, здавалося б, непоєднуваних фарб. Однак дуже важливо відчувати тонку грань між яскравістю і вульгарністю, і тоді ви отримаєте дійсно вражаючий результат. Авангард у виконанні професіонала – це органічний ансамбль, де кожна деталь має закінчений вигляд і розташована на своєму місці. Дрібниць тут не буває.

Інтер'єр в стилі Авангард практично виключає використання шпалер. Пензлики і фарби будуть вашою головною зброєю. В результаті у вас вийде не просто житлове приміщення, ви створите справжній витвір мистецтва, який буде абсолютно унікальним і неповторним.


                           Сторінка на facebook