м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Поп-арт в дизайні інтер'єру

Стиль поп-арт

У перекладі з англійської «поп-арт» позначає «масове мистецтво». Даний стиль виник в середині минулого століття, але не здає своїх позицій і сьогодні. Стиль несе нотки сюрреалізму та експресіонізму. Це своєрідний мікс усього популярного.

Головною особливістю стилю є соковитість і яскравість відтінків. При цьому кімнату не потрібно захаращувати меблями і непотрібними речами.

Вітальня в райдужних фарбах, прикрашена екстраординарним декором, ексклюзивними меблями, обов'язково приведе в шок ваших гостей. Особливо зацікавить унікальність обробки. Для вітальні в стилі поп-арт вибирайте яскраву меблі з різнокольоровими подушками. Килимки та штори також повинні бути барвистими, щоб незалежно від погоди за вікном в цій кімнаті завжди панували свято і веселощі. Однак головною помилкою може стати надлишок відтінків. Важливо дотримати тонку грань між екстравагантністю і несмаком, вірно поєднувати всі обрані тони.

Кухня, оформлена в стилі поп-арт, повинна похвалитися незвичайною декоративною обробкою і яскравою глянцевою гарнітурою.

Що стосується меблів, вони повинні бути не тільки візуально привабливими, але й особливо функціональними.

У спальному гарнірі обов'язково має бути присутнє незвичайне ліжко нестандартних великих розмірів, покривало на має бути різнобарвним. Стануть в нагоді також приліжкові тумбочки і шафа-купе. Меблі можна прикрасити специфічним орнаментом.

Ванна повинна бути розфарбована соковитими відтінками. Підсвічування краще вибрати різнокольорове. Сантехніка повинна бути ексклюзивною. Поверхні – глянцеві. Для крана можна купити насадки, які змінюють колір води. Це дуже незвично.

Якщо хочете прикрасити будні і додати в кожен день частинку позитиву, оформляйте хоча б одну кімнату або всю квартиру в стилі поп-арт.

Поп-арт

Для поп-арту властиві:

  • постери великих розмірів;
  • картини, що активно експлуатують зображення банок кока-коли і супу Кембел.
  • образи знаменитостей (Мерлін Монро, Елвіса Преслі)
  • використовуються мотиви, що повторюються, як для акценту (постери, картини) так і для фону (настінна плитка, коври з розтиражованим малюнком).


                           Сторінка на facebook