м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Утеплення будинку. За чи проти.

 

18 серпня, за ініціативи депутата  Вінницької міської ради Петра Бабія, були прповедені збори по будинку на вул. Стеценка, 44, (1-2 підїзд), що до його утеплення. На яких, Петро Валерійович доніс до мешканців інформацію про програму міської ради  – співфінансування.

–       Програма діє з  2009 року – розповідає Петро Бабій. – Спочатку проводилися ремотни покрівель та інженерних мереж. Нещодавно перейшли до заміни вікон у місцях загального користування, встановлення акустичних вимикачів та утеплення.

Дані збори проводилися на тему утеплення.

–       Часто зустрічаємо поквартирні утеплення, які не дають ніякої ефективності – розповідає начальник відділу капітального ремонту департаменту житлового господарства Вінницької міської ради  Сергій Ткачук. – Тобто, ефект є лише на частині будинку. Для самої будівлі – це шкідливо, так як виникає перепад температури у місцях утеплення. А також погіршує естетичний вигляд будинку, як кажуть в народі, набуває обрисів «потемкинской деревни». Іншими словами, утеплювати потрібно не поквартирно, а цілими фасадами. Робота має проводитися в комплексі – наголосив Сергій Миколайович.

ТОВ «Житлово-експлуатаційне обєднання» також взяло активну участь у зборах. Начальник відділу експлуатації інженерних мереж Пертро  Самойленко провів розяснювальну роботу, так як багатьох мешканців будинку цікавили питання, які стосуються функціонування інженерних мереж. Ще один представник ТОВ «ЖЕО», інженер товариства Іван Капля, розповів про плюси утеплення будинку. На зборах також був присутній і преставник тепломережі Ігор Педоченко, який поставив у  приклад булинок, що розташований по вул. Стеценка, 48, де мешканці уже зібрали кошти на утеплення.

 

 

По завершенні зібрання, Петро Бабій, запропонував мешканцям обдумати пропозицію й вирішити, чи під силу їм дана програма.

 

 

 

 


                           Сторінка на facebook