м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Вінницька міська влада за понад два місяці витратила на протиожеледні матеріали майже 2,5 мільйона гривень, що в понад п’ять разів менше, ніж минулого року.

Водночас на зимовому утриманні місцевих доріг області протягом 2019 року зекономили 14,7 з 70 мільйонів гривень.
Як повідомили у Вінницькій міській раді у відповідь на інформаційний запит, за понад 2 місяці на протиожеледні та паливно-мастильні матеріали витратили 2 846 850 гривень. Йдеться про період від першої ожеледиці цього сезону, що сталась 15 листопада 2019 року, до 20 січня 2020 року.

Як розповів Вячеслав Хілінський, начальник відділу утримання об’єктів благоустрою Департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР, цьогоріч за цей період витратили 1100 тонн солі (в понад 7 разів менше, ніж минулоріч) та 668 тонн піско-соляної суміші (в понад 1,6 разів менше). Крім цього, використали також і понад 16 тисяч літрів паливно-мастильних матеріалів, що втричі менше, ніж минулоріч.

Як зазначають у Вінницькій міській раді, зекономлені на матеріалах кошти будуть направлені на поточний ремонт та благоустрій міста вже після завершення зимового періоду.
Натомість, як повідомляється на сайті Вінницької ОДА, на зимовому утриманні місцевих доріг області протягом 2019 року зекономили 14,7 з 70 мільйонів гривень. Ці кошти направили, зокрема, на виконання робіт з поточного дрібного ремонту та організацію та підвищення рівня безпеки дорожнього руху.


                           Сторінка на facebook