м. Вінниця, вул. Козицького, 1

Перелом каналізаційної труби

15 березня  на аварійно-диспетчерський відділ  черговий раз надійшло звернення від старшої по будинку, Л. Ратушної, 20 – Лідії Любімової. На місце виклику прибули інженери Інна  Єгменова та Назар Бондар. В ході обстеження, було виявлено  перелом каналізаційної труби. Як коментує сама старша по будинку, дана проблема виникла ще декілька місяців тому.

 

–        Ми неодноразово викликали аварійні служби, як ЖЕО так і АДС міста, через постійну закупорку каналізації, – розповідає Лідія Олексіївна. Чистка каналізації усувала проблему лише на кілька днів.  Тому зробили і механічну чистку, та все ж проблема не вирішувалася.

–        Неприємний запах у підвалі та під’їзді не міг не привернути увагу, – ділиться мешканка даного будинку, Людмила Станіславівна. – Доходило до того, що запах проникав і у квартири. Знаходитися у під’їзді стало просто неможливим.

Зважаючи на вік будинку, 28 років, а дана труба не мінялася з того ж року, тому термін її експлуатації себе вичерпав. На місці аварії провели розкопки та провели заміну 7 метрів каналізаційної труби.

–        Уже після першої години заміни труби, запах майже щез, – розповідає Галина Степанівна, ще одна мешканка даного будинку. Дякуємо ЖЕО за оперативність.

 


                           Сторінка на facebook